O mnie

Nazywam się Karolina Kroczek. Makijażem zajmuję się od 2013 roku, wtedy właśnie ukończyłam kurs makijażu I i II stopnia, Fundation Pro w Agnieszka Broda School of Makeup i od tego zaczęła się moja przygoda.

Na początku malowałam siostry, koleżanki i wszystkie chętnie kobiety, które godziły się na to, co zrobię z ich twarzą… Jak już nabrałam pewności siebie w tej dziedzinie, założyłam działalność i zaczęłam robić to profesjonalnie.

Makijaż to moja pasja, która przerodziła się w drugą pracę. Jest to moja odskocznia od codzienności, mogę się tutaj dać upust moim emocjom 🙂 ale nie martwcie się drogie Panie, zawsze staram się iść na kompromis i znajdywać złoty środek. Podstawowymi zasadami, którymi się kieruję jest umiar i podkreślenie urody, a nie jej przerysowanie, a także zadowolenie klientki. Mimo tego, że pomalowałam już bardzo dużo osób, ciągle uczę się czegoś nowego, każda twarz jest dla mnie wyzwaniem, a najpiękniejszym momentem tej pracy, jest Wasz uśmiech gdy patrzycie w lustro po wykonaniu przeze mnie makijażu – to wynagradza wszystko, nawet pobudki o 3 rano 🙂